Kategorijo izdelkov
Kontakt

ByTune Electronics Co, Ltd

Izdelava tovarne :

Dodaj: zgradba A5, Songbai RD 3055, ulica Gongming, okrožje Guangming, ZhenZhen, 518100, Kitajska

Tel: 0755-27765981

Faks: 0755-8529 6631

Tehnika: support@btslipring.com


Prodajni urad :

Tel: + 86-755-2964 2158

Faks: + 86-755-2350 3855

Mobitel: 189 2742 5032

Dodaj: 6. nadstropje, stavba C, nova generacija, Hi-tech Park, 28 okrožje, Bao'an, ShenZhen, 518125, Kitajska

Prodaja: sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype: btslipring


Urad ZDA :

usoffice@btslipring.com

ZDA Atlanta

Kanada Edmonton

Sam model štiri kanala vlaken optičnih krožni spoj

Sam model štiri kanala vlaken optičnih krožni spoj

Model številka: BTFO-04-02 4-kanalni FORJ z mešanih vlaken (2 SM in 2 MM) Vlaken tipa: SMF28 in 50/125um GI z jakno 3 mm Dolžina vlaken: 1mWavelength:1310 / 1550nm SM; 1310/850nm MM Vrsto povezovalnika: ST Vstavitev izgube: < 5 dB IL variacije: +/-1dB Preslušavanja: <-50 dB Hitrost: 200 rpm Vibracije: MIL-STD-167-1A Mehanik vpliv: MIL-STD - 810G IP razred: IP 65 (IP68Optional)

Podrobnosti izdelka

Sam model štiri kanala vlaken optičnih krožni spoj
Številka modela: BTFO-04-01

Fiber Optic slip obroči so do optičnih signalov, kaj električnih drsnih obročev se električne signale, sredstva prenesti signali čez okret vmesniki, še posebej, ko prenos velike količine podatkov. Svjetlovodni obroča slip ohranijo bistvene prednosti vlaken začetka do konca. ByTune Electronics proizvaja Svjetlovodni obroča slip za 20 let.

Opis:4-kanalni FORJ z mešanih vlaken (2 SM in 2 MM)
Vrsta vlaken:SMF28 in 50/125um GI z jakno 3 mm
Dolžina vlaken:1m
Valovna dolžina:1310/1550nm SM; 1310/850nm MM
Vrsto povezovalnika: ST
Vstavitev izgube:andlt; 5 dB
IL spremembe:+/-1dB
Preslušavanja:andlt; -50 dB
Hitrost: 200 rpm
Vibracije:MIL-STD-167-1A
Mehanik vpliv:MIL-STD - 810G
Razred IP:IP 65 (IP68Optional)

ZnačilnostiSam model štiri kanala vlaken optičnih krožni spoj
• Zagotavlja vrtljivi priklop za povezavo multimode ali posamezen način vlaken
•Passive naprave za dvosmerno
• Večilo lahko kombinirani z naše električne zdrsi in hidravlični
•Alternative pogon, instalacije in montaža dogovori so na voljo (posvetuje tovarne za specifikacija podrobnost)
•Customized vmesniki za enostavno vlaken nadomestni kabel
•Uporabljate jih lahko vključijo v obstoječe slip ring modelov
•Aluminum ali anodiziranega aluminija ohišje
•Rugged oblikovanje
Šok in vibracijSam model štiri kanala vlaken optičnih krožni spoj
•Bytune Svjetlovodni slip obroča podpirajo visoko šok in okolju vibracij, zahtev za dolgo življenjsko dobo več kot 200.000 ur in dolgo podatkovne povezave več kot 100 km vlaknin. Enote so na voljo ki so testirane na vojaški standard za udarce in vibracije
MožnostiSam model štiri kanala vlaken optičnih krožni spoj
•Supply in montaža kupca metov in vlakna
• Prilagajanje vgradnjo konfiguracije, materialov in pogon spenjače
• Tekočine polnjenje in tlak nadomestilo za podvodno uporabo

Dodatne informacije, vas prosimo, da contactour osebje na sales@btslipring.com



Meritve in preizkus:


3D Test koncentriranost Test


Električni hrupa Test Projecto

Motenje test zanesljivo obrnite Test



Hot Tags: Eno model štiri kanal fiber optic krožni spoj, oblikovalec in proizvajalec, zanesljiv prenos, vojaški standard, konkurenčna cena, zagotovljena kakovost, vrhunsko po-storitev, visoke kakovosti
Sorodni izdelki
Email Us
Povpraševanje
ByTune Electronics Co, Ltd